Birleşik Devletler’in sosyal ve hukuksal yapısına hakim, ve her an degismekte olan kanunlara ve yasalara aninda uyum saglayan şirketimiz  Amerika Birleşik Devletlerin California eyaletine kayıtlı olup Merkezimiz Californiadadir ve Anne ve Baba adaylarimiz Birleşik Devletlere gelmeden ve geldiklerinden itibaren 7/24 hizmet vermektedir. Merkez ofisimiz San Diego’da olup, Amerikada saglik Turizmi üzerine Danışmalık hizmeti vermektedir.
AYDIN AND ASSOCIATES ‘San Diegoda Dogum olarak  2010 yılında Amerika’da turizm profesyonelleri tarafından kurulmuştur.

San Diego’da dogum  kurucus Baris Aydin  1998 senesinden beri Turizm ve Organizasyon sektorunde gorev yapmis 30 u askin ulkeye Tur ve Organizasyonlar duzenlemis olup son 8 senedir Amerikada dogum yapmayi dusunen seçkin konuklarımıza en üst kalitede ve kişiye özel Danismanlik hizmeti vermektedir..

Amerika’daki tüm seyahat  ve Medical ihtiyaçlarınız için size özel çözüm ve programlar üretmektedir.
İlkemiz tüm misafirlerimizin tatillerinin ve Saglik hizmetlerininin  her aşamasında tüm seyahat ve Medikal ihtiyaçlarının Amerika’ya geldikleri andan, ülkelerine geri dönene kadar 7/24 karşılanmasıdır.Birlikteligimiz sadece Birlesik Devletlerdeyken devam etmez. Guzel dostluklar kurdugumuz Anne Ve Babalarin daha sonra gelen tum evraklari.Sosyal sigorta karti.Hastane medikal raporlari arkalarindan kendilerine yollanmaktadir.

Ayrica Birlesik Devletlerde is yapmak isteyen yada cocukalrinin egitimine burada devam etmek isteyen ailelerede ucretsiz olarak danismanlik vermekteyiz.

Stratejimiz sadece en uygun fiyatla hizmet vermek değil tüm seyahatleri boyunca memnuniyetlerini ve evlerinden ayri kaldiklari bu bir kac ayda kendilerini evlerinde hissetmelerini saglamaktir.